Świadczyć usługi najwyższej jakości z najlepiej wykwalifikowanym personelem.
Tworzyć najbardziej przyjazne środowisko pracy dla naszego zespołu.
Slide Rozwiń skrzydła razem z nami
Slide Wyrusz w kurs na lepszą pracę
Slide Wypełnij grafik, ustal czas pracy
Slide Szybki i przejrzysty etap rekrutacji

Outsourcing hotelowy

Od 2010r specjalizujemy się w rekrutacji i dostarczaniu wykwalifikowanego personelu na wszystkie działy hotelowe. Nasz personel obsługuje restauracje, bankiety, konferencje, kuchnie oraz działy służby pięter we współpracy opartej zarówno na stałych zleceniach, jak również zamówieniach dodatkowego personelu wynikających z bieżącego zapotrzebowania.

Posiadając doświadczenie w branży hotelowej, znając jej potrzeby, udostępniamy personel na który składają się wyłącznie sprawdzeni, kulturalni i chętni do działania pracownicy.
Rekrutując zespół, stawiamy na doświadczenie i kierunkowe wykształcenie.

Dla pracowników prowadzone są cykliczne szkolenia z zakresu profesjonalnej obsługi, technicznych zagadnień dotyczących poszczególnych stanowisk, topografii i zasad funkcjonowania w konkretnych hotelach, jak również hotelowego savoir vivre.

Podczas tej kilkuletniej działalności w hotelarstwie zdobyliśmy ogromne doświadczenie i spory potencjał. Jako firma outsoursingowa wykazujemy się ponad 98% skutecznością w realizacji zleceń, oraz natychmiastową reakcją w sytuacjach awaryjnych.

To właśnie dzięki temu naszymi partnerami są najlepsze hotele w Warszawie.